NAJTAŃSZE CZĘŚCI KAROSERYJNE W POLSCE
CZĘSTOCHOWA - AUTOBLACHA


W chwili obecnej oferujemy Państwu sprzedaż poprzez serwis aukcyjny Allegro.
Aby zobaczyć nasze aukcje prosimy kliknąć TUTAJ.

Oczywiście wystawiam na aukcji tylko namiastkę części które są u nas dostępne, także zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego w sprawie interesujących Państwa części. Na Państwa pytania odpiszę najszybciej jak to tylko będzie możliwe(do 24H), w przypadku chęci zakupu poprzez allegro przedmiotu, który obecnie nie jest wystawiony aukcję taką tworzymy w kilka minut.

Zapewniamy najtańsze części blacharskie oraz mechaniczne do wszystkich modeli samochodów, gdyż mamy dostęp do największych hurtowni Polskich jak i zagranicznych.

Jesteśmy w trakcie szukania odpowiedniego lokalu w Częstochowie.
Na tę chwilę umawiamy się z klientami po odbiór części w dogodnych dla klienta miejscach Częstochowy oraz dogodnych dla klienta godzinach (możliwy także odbiór części w niedzielę na giełdzie samochodowej przy ul.Poselskiej 12).

Przy większym zamówieniu możliwy dowóz do klienta(na terenie Częstochowy) GRATIS !!!

Zapraszam do kontaktu !!!

                                                                                                                                                       


 
  Części samochodowe Częstochowa : zderzaki, lusterka, drzwi samochodowe, błotniki, maski, lampy, reflektory, klamki drzwi, rury wydechowe, klapy bagażnika, układy wydechowe, chłodnice, felgi, kołpaki, klocki hamulcowe, wahacze, łożyska, amortyzatory, świece zapłonowe, kable rozruchowe, filtry paliwa, filtry oleju, filtry powietrza, sprzęgła, tłumiki, tarcze hamulcowe, tarcze sprzęgła, akumulatory, alternatory, rozruszniki, paski rozrządu, rolki, napinacze. auto części częstochowa - najtańsze części samochodowe